Нема на залиха

Мека Играчка Носорог Мариус – Lilliputiens

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832471 Категорија:

Опис

Дали некогаш сте виделе толку сладок носорог? Носорогот Мариус е тука да го утеши вашето малечко и да му даде огромни прегратки. Тој не е само обично плишано животно, тој ќе му биде најдобриот другар детето со години. Шарен и мек, Мариус ќе го чува бебето додека спие а може да го придружува и во градинката.

Направен од различни материјали и текстури, овој носорог ќе ги воодушеви и децата и возрасните во убавата кутија, идеална за подарок.

Димензии: 27x10x9cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: полиестер.

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Може да ви се допаѓа и…