Нема на залиха

Мемо игра за во бања – Janod

690.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217347086 Категорија

Опис

Играчка со три тактилни топчиња за во бања. Трите сензорни топчиња, со различна релјефна површина, се идеални за развојот на чувството за допир. Оваа игра ги поттикнува и развојот на моторичните вештини, концентрацијата и чувството за простор.

Димензии: 13,7 x 14,5 x 19 cm
Материјал: Полиетилен винил ацетат (PEVA)
Возраст: 12м+