Нема на залиха

Мрежа за корито мало – Baby Jem

550.00ден

Нема на залиха

Опис

• Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно.
Површината на мрежата е направена од памучна ткаенина и не и штети на чувствителната кожа на бебето.
Благодарение на пластичните држачи лесно може да се постави на коритото.
• Димензии на производот: 40x60cm.
• Димензии на пакувањето: 13x17x8cm.