На залиха во главен магацин

Мрежа за корито Mint Multi – Chipolino

1,190.00ден

SKU: 428 / MBMUL0212MI Категории , ,

Опис

Овој производ е погоден за новороденчиња и деца до 6 месеци;
Погоден е за повеќето кади;
Мрежата се протега низ кадата и се прицврстува со пластичните држачи;
Главата на бебето мора да биде насочена кон држачите;
Оваа мрежа го поддржува телото на бебето за време на капење без потреба да го држите.

Вие исто така би сакале…