Нема на залиха

Музички Дубак 3 Во 1 Hellix Mist – Chipolino

4,990.00ден

Нема на залиха

SKU: PRHL02102MT Категории ,

Опис

Овој дубак е погоден за деца со тежина до 12 кг, кои не можат да одат сами, но можат да седат без помош;
Мултифункционален производ со 3 различни начини на употреба;
Може да се користи како дубак – без текстилна основа;
Може да се користи како релаксатор – многу лесно се трансформира;
Може да се користи како центар за играње – детето гази врз текстилната основа и си игра со играчките;
Шарена лента со играчки и музички панел за забава на бебето;
Музичката играчка може да се одвои и да се користи одделно;
Широка основа за подобра стабилност;
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
6 стопери за да спречат превртување или паѓање по скали;
4 тркала (предните тркала ротираат до 360 степени);
Лесен за преклопување и компактен за чување;
Лесно се собира;
За музичката играчка потребни се 2 парчиња батерии со големина АА/1,5V – не се вклучени;
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.