Нема на залиха

Музички Дубак Rolly Dhalia – Chipolino

2,999.00ден

Нема на залиха

SKU: PRRL02104DH Категории ,

Опис

Овој дубак е наменет за деца до 12 кг., кои не можат да одат сами, но можат да седат без помош;
Шарена лента со играчки и музички панел за забава на бебето;
Музичката играчка може да се одвои и да се користи одделно;
Широка основа за подобра стабилност;
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
6 стопери за да спречи превртување или паѓање по скали;
4 тркала (предните тркала ротираат до 360 степени);
Лесен за преклопување и компактен за чување;
Лесно се собира на начин;
За музичката играчка потребни се 2 парчиња батерии со големина АА/1,5V – не се вклучени;
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.