На залиха во главен магацин

Омекнувач Беби 750мл Sweet Talcum Концентрат

150.00ден

SKU: 672940020 Категории: ,

Опис

Ја освежува и омекнува облеката на вашето бебе без да ја иритира чувствителната кожа.
Ја прави ткаенината мека, свежа и нежно миризлива, без да ги оштети ткаенината и боите.
Хипоалерген и дерматолошки тестиран, овој омекнувач е идеален за третирање на облеката на вашето бебе, но и за целото семејство.
За 30 перења.

Може да ви се допаѓа и…