На залиха во главен магацин

Паста За Заби Јагода Без Флуор 50мл 12м+ – Chicco

220.00ден

SKU: 023211000 Категории ,

Опис

Не ги оштетува млечните заби, благодарение на неабразивната формула.
Со био- достапен калциум.
Вкус на јагода идеален за поголеми деца.
Формула без конзерванси.

Вие исто така би сакале…