Нема на залиха

Организатор за мрежа за количка – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900085 Категории: ,

Опис

• Организаторот се приврзува за задниот дел на вашата количка обезбедувајќи ви повеќе простор за складирање.
• Димензии на производот: 47 x 37cm.
• Димензии на пакувањето: 18 x 23cm.