Нема на залиха

Перниче за појас на седиште – Baby Jem

580.00ден

Нема на залиха

SKU: 900142 Категорија

Опис

• Перничето е специјално дизајнирано за да го задржи вратот на малите спанковци на седиштето на автомобилот.
• Достапен во зелена и портокалова боја.
• Димензии на производот: 14 x 27 x 4cm.