Нема на залиха

Подлога еко рефлукс – Baby Jem

1,520.00ден

Нема на залиха

SKU: 900148 Категории: ,

Опис

• Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна. Точната позиција на лежење е многу важна за вашето бебе. Прилагодливата подлога  создава соодветна положба за лежење и удобно спиење на бебето.