Нема на залиха

Подлога фотеља за новороденче Розева – Baby Jem

3,650.00ден

Нема на залиха

SKU: 900264 Категории: ,

Опис

• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55x52x20cm.
• Димензии на пакувањето: 56x53x21cm.