Нема на залиха

Подлога фотеља за новороденче Сива – Baby Jem

3,650.00ден

Нема на залиха

SKU: 900223 Категории ,

Опис

• Може да се користи од 0-4 години. Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере. Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст. Ергономски и практичен производ.
• Димензии на производот: 55 x 52 x 20cm.
• Димензии на пакувањето: 56 x 53 x 21cm.