Нема на залиха

Подлога рефлукс со појас бела – Baby Jem

2,210.00ден

Нема на залиха

SKU: 900199 Категории: ,

Опис

• Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие. Овој производ нема терапевтски својства,се користи како помагало. Навлаката се отстранува за перење. Може да се користи како безбедна перница за спиење благодарение на прилагодливиот страничен потпирач. Со помош на појасот ќе бидете сигурни дека бебето нема да се лизга на перницата. На страните има посебна ткаенина која обезбедува проток на воздух.
• Димензии на производот: 42 x 68 x 3 cm.
• Димензии на пакувањето: 43 x 69 x 17 cm.