Нема на залиха

Подлога за играње Forest Spring – Chipolino

3,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Игралната со активности е шарена, интересна и ќе го привлече вниманието на вашето дете. За време на играње ја стимулира моториката на детето, вештините за учење и сите сетила. Меката ткаенина, различните текстури и забавните играчки ја претвораат оваа подлога за игра во одлична „сала“ за рекреација! Вашите малечки ќе уживаат во мека удобност, шарени играчки и различни звуци кои ја забавуваат и поттикнуваат играта. Обрачите на подлогата имаат вградени трепкачки светла за да ја направат играта на бебето уште поинтересна и позабавна. Нежните мелодии ќе ги направат активностите на детето уште позабавни.

Специјално дизајниран за новороденчиња и нагоре;
Мека ткаенина и различни текстури;
Опремено со обрачи и пет различни висечки играчки, така што бебето ќе биде ангажирано со часови игра;
Обрачи со вградени трепкачки светла;
Музички панел со мелодии;
Вклучена перница;
Контрола на јачината на звукот на мелодиите;
Играчките се отстрануваат и лесно се чистат;
Потребни батерии: 3 парчиња со големина AAA / 1,5V (не се вклучени);

Вие исто така би сакале…