На залиха во главен магацин

Постелнина Ѕвездички розе – Montex

3,690.00ден

Опис

Сетот содржи:
Јорган 70х100см
Навлака за јорган 73х103см
Јастук 30х40см
Чаршав за душечето со ластик
Оградица 40х180см
Надглавје 40х65см

Состав:
Лице/назад: 100% памук
Полнење: 100% полиестер