На залиха во главен магацин

Пумпа За Гради Elia – Kikka Boo

5,390.00ден

Опис

Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
4 режими на работа: масажа, компресија, компресија со нерамномерно пумпање – го имитира природното однесување на бебето за време на доењето и интензивна компресија со 8 работни нивоа.
„Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.
Мемориска функција која ви овозможува да ја користите побрзо и полесно.
Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.
Големо шише со капацитет од 180 ml.
Голема литиумска батерија од 2000 mAh.
Димензии на кутија: 31x31x10 cm.
Димензии на производ: 20cm.