Нема на залиха

Ранец Ava Темно Сива – Kikka Boo

750.00ден

Нема на залиха

Опис

• Ранец за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.
• Широк главен џеб за лесен пристап.
• 1 внатрешен џеб со патент.
• 1 преден џеб со патент.
• Прилагодливи ленти.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни детали од кожа.
• 100% полиестер.
• Големина 44 / 34см.