На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Convertme Swing-2-Seat Nash – Bright Starts

6,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 120550 Категории ,

Опис

2-in-1 дизајниран да се користи од лулка во фиксно седиште.
Вклучува 5 брзини на лулање, автоматско лулање и вибрации.
Тивок мотор, 12 мелодии, 4 звуци на природата за опуштена и релаксирачка атмосфера.
Подлогата за седиштето и потпирачот за главата лесно се отстрануваат за чистење.Релаксаторот лесно се склопува, не зафаќа многу место и лесен е за транспорт.
Вашето новороденче може да се лула или да седи удобно во ConvertMe Swing-2-Seat од Ingenuity додека Вие ги користите Вашите 5 минути одмор во текот на денот.
Кога Вашето бебе сака да се лула се вклучува автоматското лулање кое го смирува бебето и го прави да се чуствува удобно.Седиштето може да се фиксира во една позиција вклучувајќи EasyLock system.
Намена од 0-9 месеци.
9 килограми
Потребни се 4 D батерии.