На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор InLighten Cradling Swing Flora the Unicorn – Bright Starts

10,630.00ден

Нема на залиха

Опис

Рамката едноставно се затвара за пренесување или складирање.
TrueSpeed технологија, за лулање со 6 брзини како што расте бебето.
WhisperQuiet го прави лулањето екстра тивко.
Тајмер со 3 опции на прилагодување: 30, 45 или 60 минути.
Седиштето ротира за 180 степени и се лула во 3 насоки.

Нема помагична лулашка за вашето бебе од оваа. LightBeams вртелешка со плишани играчки, волшебно светло и фантастично шоу директно од бајките.
Со две позиции на наслонот, дополнително перниче и впечатливи детали, бебето ќе се лула во пријатна удобност.
ConnectMe ви овозможува да поврзете паметен уред и бебето да слуша музика или да гледа видеа, слики и др.
Смирете го бебето со 16 мелодии, 3 звуци од природата и бели шумови.
Со адаптерот за во струја, забавата може подолго да трае.
До 9кг.
Потребни 4*D батерии.