Нема на залиха

Риба клацкалка Розева – Pilsan

4,440.00ден

Нема на залиха

SKU: 06151-4 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H 87 cm W 34 cm L 103 cm
Максимална носивост 25 кг
Погодно е за дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата

Вие исто така би сакале…