На залиха во главен магацин

Рол Он За Освежување И Природна Заштита Од Комарци 60мл – Chicco

320.00ден

SKU: 095680000 Категории ,

Опис

Идеално од најмала возраст. Ја освежува и ја штити бебешката кожа. Со масло од Мелиса и Крабвуд, овој производ на природен начин заштитува од комарци. Брзо се абсорбира и не остава мрсни траги. Деликатен мирис. Дерматолошки тестирано на осетлива кожа. Не содржи алкохол, обојувања, парабени и феноксиетанол. Ве молиме прочитајте го упатството и предупредувањата пред употреба.

Вие исто така би сакале…