На залиха во главен магацин

Купка Шампон 500мл Micelar Sensitive – Chicco

390.00ден

SKU: 102410000 Категории ,

Опис

Специјална формула, со 94% природно добиени состојки, која нежно ја чисти и прочистува чувствителната кожа на бебето, без да ја иритира за време на бањањето. Формула без солзи, идеална за чистење на бебињата од глава до пети.

Вие исто така би сакале…