На залиха во главен магацин

Лулашка Unicorn – Dolu

1,290.00ден

Опис

За возраст од 12 месеци
Димензии: 49 cm x 40 cm x 25 cm
Тестирано јаже
Тестирана лулашка согласно сите стандарди за безбедност
Трајна и безбедна
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.

Вие исто така би сакале…