На залиха во главен магацин

Сапун 100гр Baby Moments 0m+ Chicco

130.00ден

SKU: 103980000 Категории ,

Опис

Со формулата базирана на глицерин, нежно ја чисти и навлажнува чувствителната бебешка кожа.
Благодарение на својата природна формула, составена од 81% состојки од растително потекло, сапунот за раце од линијата Chicco Baby Moments е идеален за длабоко навлажнување на деликатната бебешка кожа.

Збогатен со растителен глицерин, обезбедува смирувачко дејство и ја омекнува кожата на најмалите.
Сапунот за раце Chicco Baby Moments е дерматолошки тестиран на чувствителна кожа.

Вие исто така би сакале…