Нема на залиха

Седиште Hybrid Red – Moni

5,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Седиште за во автомобил за група 0/1/2/3 (0-36кг).
Заштитен каиш.
Потпирачот за глава се прилагодува.
Двојна странична заштита и перниче што се вади.