Нема на залиха

Седиште Polaris Grey – Moni

980.00ден

Нема на залиха

Опис

Анатомско седиште, се монтира во насока на движење на колата, наменето за деца од 15 до 36кг (од 3 до 12 години), група 2+ 3.
Навлаката на седиштето лесно се вади и се пере.
Тестирано и одобрено во согласност со ECE R44/04.
Тежина 1кг.