Нема на залиха

Сет алат – Topolino

1,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 40452 Категории ,

Опис

• Дали вашето дете сака да ви помогне со поправките во вашиот дом или да изградите некои проекти за вашата куќа? Земете ја оваа играчка сет алат. Имате голем избор на алатки. Нема потреба да се грижите, тие се сосема безбедни за играње.
• Димензии на производот: 71x43x28cm.
• Димензии на пакувањето: 67x44x10cm.