На попуст!
Нема на залиха

Шатор во облик на куќичка

1,590.00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

• Преносен шатор во облик на кукичка со прозорец кој може да се постави само за неколку минути.
• За внатрешна и надворешна употреба.
• Нетоксичен материјал отпорен на вода.
• Совршен додаток за дополнителна забава на забавни настани.
• Димензии на производот: 85х95х111 cm.