На залиха во главен магацин

Шише Inox Ракун – Chicco

1,590.00ден

Опис

Забавни шишиња од не рѓосувачки челик, со кои ќе ги научите вашите деца на добри навики преку секојдневните активности.
Drinky шишињата го прават пиењето вода, едноставно, постојано и забавно.
Направени од не рѓосувачки челик, се користат долготрајно, ја одржуваат температурата до 6 часа.
Погодни и за топли и за ладни течности.
Капацитет од 350 мл.