На залиха во главен магацин

Штитници Сет Junior Deep Pink од 25 до 50 kg – Globber

1,190.00ден

SKU: 541-110 Категории , ,

Опис

Заштитна опрема за лактите и колената изработени од ПП, најлон, полиестер и ПУ пена.
Достапно во XXS за деца на возраст од 3 – 7 години во 3 ексклузивни печатени дизајни што одговараат на нашите скутери со 3 тркала PRIMO FANTASY.
Екстра поставени, со Velcro ремени за максимална заштита и удобност.

Вие исто така би сакале…