На залиха во главен магацин

Штитници Сет Junior Navy Blue до 25 kg – Globber

1,190.00ден

SKU: 540-100 Категории , ,

Опис

• Заштитна опрема за лакти, рачниот зглобови и колена во едно пакување.
• Достапни се 2 големини – XXS & XS
• Екстра поставени, со Velcro ремени за максимална заштита и удобност.

Вие исто така би сакале…