Нема на залиха

Сортер Коцка Jungle Buddy – Bkids

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 004844 Категорија:

Опис

8 забавни форми лесни за држење.
Неодолива кутија во форма на лав кој излегува кога ја туркате рачката во форма на птица.
Лесна за носење која ќе може вашето бебе да ја носи со себе и надвор.
Стимулација на чувството за допир преку разнобојните форми и материјали на кутијата.
Преку различни активности помага во развој на сетилата.

Имагинативен сортер со форми со лав со шарена грива.
Децата ќе уживаат во сортирањето на 8 различни форми со нивниот другар од џунглата.
Притиснете ја птицата за да се отворат сите страни – за да може да ги дофатите сите форми и да почнете одново.