Нема на залиха

Столче за хранење Giraffe – Luna

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

• Наменет за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци)
• Наслонот за седење се подесува во 6 висини
• Наслонот за грб се подесува во 3 положби
• Пет точки на затворање на појасот
• Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување
• Приложен послужавник со подлога за лесно одржување
• Можност за заклучување на тркалата
• Лесно склоплива и не зафаќа многу простор

Вие исто така би сакале…