Нема на залиха

Столче За Хранење Maxi Grey Mist – Chipolino

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Овој стол е погоден за деца, кои можат да седат сами без помош, со тежина до 15 кг .;
Широко и  удобно седиште – лесно се чисти;
Безбедносен ремен со 5 точки;
Прилагодлив потпирач за грб – 3 позиции на лежечка положба;
Двоен послужавник за храна – горниот послужавник се отстранува за чистење;
Садот за храна може да се поместува напред и назад;
Седиштето е прилагодливо на висина – 6 позиции;
Прилагодлив потпирач за нозе;
Кошница за складирање на додатоци под седиштето;
Тркала за лесно движење;
Компактен за складирање по преклопување;
Столицата е произведена во согласност со европскиот стандард EN14988.

Вие исто така би сакале…