Нема на залиха

Столче за хранење – Toto

4,200.00ден

Нема на залиха

Опис

Столче за хранење Тото, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапно во две бои jungle и heart. Тото хранклата е одличен избор за вашето најмило.

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Седиштето се поставува на 6 висини.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
• Тркалца за полесен транспорт.
• Можност за заклучување на тркалата.
• Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.