Нема на залиха

Табла 2 во 1 – Moni Toys

990.00ден

Нема на залиха

Опис

Едукативна табла за цртање 2 во 1.
Двостраната основа овозможува цртање на креда од едната страна и пишување со маркер од другата страна.
Комплетот вклучува крпа за чистење на таблата и 12 различни бои за сликање.
Лесно се составува и е погодно за чување.
Погоден за деца над 3 години.
Направени од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.