Нема на залиха

Тротинет Maxi 5 во 1 Blue – Scooter

1,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 0771040 Категории ,

Опис

Со рачка за туркање, подесување на седиштето во 3 висини, количка за меките пријатели или кукли, проодувалка за деца и баланс велосипед.
Кога ќе се отстранат рачката и седиштето, преминува во тротинет за деца. Симпатичната корпа обезбедува простор за складирање.
Напомена: задното тркало не е светлечко.

– прилагодлива рачка во висина
– прилагодливо седиште во висина ( 3 позиции)
– препорачана возраст од 1 – 3 години
– максимална тежина до 25 кг
– тркала од PU материјал, предните се светлечки
– кочница на задното тркало
– нелизгачка подлога.