Нема на залиха

Велосипед 12 инчи Red – Yjtong

3,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 31269 Категории ,

Опис

• Велосипедот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.
• Монтажни помошни тркала и прилагодувачко седиште.
• Шише за вода и штитници на тркалата.
• Димензии на производот: 90х65х35 cm.

Вие исто така би сакале…