Нема на залиха

Велосипед 16 инчи од 3 до 7 години Blue – Yjtong

4,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 31278 Категории ,

Опис

Велосипед кој одговара за деца на возраст од 3-7 години и е идеален за поудобно и полесно управување и ракување.
Велосипедот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.
Ќе го поттикне чувството за авантура и забава на отворено, се одликува со челичната рамка, предна и задна сопирачка, спортско седиште, браник и помошни тркалца.
Помошните тркала му помагаат на детето да научи како да вози и овозможуваат дополнителна рамнотежа и стабилност.