Нема на залиха

Видео монитор за бебиња Polaris – Chipolino

6,270.00ден

Нема на залиха

SKU: VIBEFP171SI Категории: , ,

Опис

Видео мониторот за бебиња Polaris е практичен и корисен. Благодарение на дигиталниот видеофон ќе бидете мирни во сонот на вашето бебе и рационално можете да го користите времето во кое спие.

Фреквенција: 2,4 GHz .;
Опсег до 260 m отворена површина;
Модулација: GFSK;
Видео дисплеј: 3,2 “TFT LCD;
Резолуција на екранот: 320 х 240 @ 20fps;

ФУНКЦИИ:
Активирање на глас (VOX);
Музичар;
Двонасочна комуникација;
Сензор за температура;
Ноќна визија;
Аларм;
Контрола на јачината на звукот;
Мени на 8 јазици.
Производот се нуди во прекрасна кутија за подароци.