На залиха во главен магацин

Влажни Марамици За Гради 72Пар. – Chicco

360.00ден

SKU: 3915/ 916600000 Категории ,

Опис

Ја навлажнуваат и ја штитатат кожата. Содржат витамин Е и глицерин кои ја хидрираат кожата. Содржат активен пребиотик кој ја штити и ја јакне добрата микрофлора за заштита, безбедност и ефикасност.
Може да се употребуваат и пред и после доење. Абсолутно без вкус, нема потреба од измивање пред доење.
0% парабени, феноксиетанол, алкохол и мирис.

Вие исто така би сакале…