На залиха во главен магацин

Купка 500мл Baby Moments Protection – Chicco

390.00ден

SKU: 105800000 Категории ,

Опис

Нежно ја чисти кожата на бебето, оставајќи ја со пријатен мирис. Формулата без солзи е збогатена со екстракт од невен, позната по своите омекнувачки својства.
Формулирана со 93% состојки од природно потекло, Chicco Baby Moments купката е збогатена со омекнувачки екстракт од невен и растителен глицерин, за да ја одржува хидролипидната рамнотежа на тенката и нежна кожа на новороденчиња. Дерматолошки и офталмолошки тестирано.
Пакувањето е од 100% рециклирана пластика.