На попуст!
Нема на залиха

Волшебна куќа – Keter

8,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 1718544 Категории ,

Опис

Куќата нуди пријатно место за одмор, читање книга или играње со пријатели.
Има прозорци и врати што се отвораат и затвораат.
Со слатки налепници за украсување на куќата по ваш вкус.

Карактеристики:

Димензии: 110 х 110 х 146 см,
Направен е од квалитетен пластичен материјал и лесно се составува и одржува,
Погодна е за надворешна и внатрешна употреба.

Соодветна за возраст од 2 години.