Нема на залиха

Заштитник За Сонце За Автомобил – Chicco

550.00ден

Нема на залиха

Опис

Одлична лепливост на стакло
Оптимална заштитена од сончевите зраци
Димензии: 53 х 32 см
Доаѓа со корисна торбичка, пакет од 2 заштитника

Вие исто така би сакале…