На попуст!
На залиха во главен магацин

Базен со Филтер 457х84см – Bestway

9,490.00ден

Опис

Лесно и брзо се мести и собира, конструкција со воздушни прстени, базенот самиот ја одржува својата димензионална стабилност; исклучително робустен трислоен материјал.

Вие исто така би сакале…