Нема на залиха

Бебешка играчка Мече – 25cm – Kaloo

2,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029602924 Категорија

Опис

Оваа мала, извонредно мека и дебелкаста играчка, ќе му стане неразделен придружник на вашето бебе. Декорирана со многу фосфоресцентни детали коишто светат во темно, вашето дете лесно ќе може да ја пронајде во креветот навечер и да ја зграпчи за големата шапка. Спакувано во кутија за подарок.

Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Возраст: 0+
Димензии: 21 x 17 x 25 cm (8.3 x 6.7 x 9.8”)
Димензии на кутија: 26.5 x 26.5 x 16.5 cm (10.4 x 10.4 x 6.5”)