На залиха во главен магацин

Четка За Шише И Цуцла 3 Во 1 – Chicco

350.00ден

Опис

Сет на четки за хранење Ви овозможува да ги чистите сите видови на шишиња за хранење и додатната опрема. Дизајнирана е да ја отстрани секоја нечистотија или остатоци од храна без оштетување на внатрешниот дел на производот. На рачката се вкучени четка за цуцлите и дополнителната опрема, штипка за поместување на предметите по стерилизација, обезбедувајќи на тој начин максимална хигиена.