На залиха во главен магацин

Четка За Заби Розе 3-6г – Chicco

190.00ден

SKU: 090791000 Категории ,

Опис

Многу меки заоблени влакна со ултра-фини краеви, за деликатни и чувствителни непца и стругалка за јазикот. Рачката е ергономска нелизгачка направена од гума.
Со забавното капаче за четката, миењето на забите ќе стане забавна секојдневна рутина.

Вие исто така би сакале…