На попуст!
На залиха во главен магацин

Центар за Игри – Feber

8,790.00ден

SKU: 3811 / 606051 Категории ,

Опис

Влезете, излезете, одете нагоре, слезете… Многу е забавно да се спуштате по тобоган!

Можете да пристапите до него со качување на кој било од ѕидовите на центарот за активности Може ли да има нешто позабавно?

•За деца од 2 до 7 години.
•Многу светли бои, отпорни на сончева светлина и температурни промени.
•Висок отпор и лесно склопување.
•Мерење на производот: 153 cm (должина) x 89 cm (ширина) x 87 cm (висина). • Тежина 13 кг.

Препорачана возраст: +3 години.

Вие исто така би сакале…